Правила использования

Оформлення замовлення

Під замовленням розуміється:

- Відеоконтент (відеоролики) в якості Full HD 1920 x 1080 25р 10 Мбіт / с, у форматі MP4, який містить відеозапис спортивного виступу та/або події з художньої гімнастики (далі – Замовлення).

Виконавець Замовлення – Бут Володимир Васильович, з творчим псевдонімом Karinbutan.

Оформляючи Замовлення на даному сайті, ви підтверджуєте, що є законними представниками осіб (гімнасток), відео яких замовляєте (далі – Замовник) та беззастережно приймаєте всі умови закріплені у цих Правилах надання послуг в розумінні ст. 634 Цивільного кодексу України.

Замовник несе повну відповідальність за правильність та достовірність інформації яка надається під час Замовлення, в тому числі, але не виключно адреси електронної пошти (email), а також номеру контактного телефону. Для здійснення звʼязку з Замовником використовується електронна пошта та/або номер контактного телефону, вказаних при замовлені.

Замовник приймаючи дані умови надає згоду на отримання від Виконавця, в рамках співпраці, SMS-повідомлень. У разі зміни реквізитів (контактних даних) Замовник інформує Виконавця про такі зміни.

Результати виконаних замовлень (наданих послуг) можуть використовуватись Виконавцем без обмежень, в тому числі, шляхом розміщення їх на каналі Karinbutan в медіа-ресурсі YouTube.

Замовник залишає за собою право заборони публічного розміщення Замовлення у відкритому доступі, шляхом відповідного застереження під час оформлення Замовлення.

Вміст відеороликів

Всі виконані роботи (надані послуги) Виконавцем мають бути використані Замовником виключно в законних цілях та не суперечити чинному законодавству України та міжнародним нормативно-правовим актам.

Використання робіт (послуг) шляхом порушення прав інтелектуальної власності (включаючи авторське право на об’єкт інтелектуальної власності) – заборонено. Будь-який відеоролик, в тому числі окремий його фрагмент (частина), використаний всупереч даним правилам та чинного законодавства України, буде повністю або частково заблокований на каналі Karinbutan в YouTube.

Відеозйомка проводиться виключно в рамках проведення змагань з художньої гімнастики, відповідно до правил роботи медіа FIG.

Виконавець залишає за собою право в будь-який момент відмовити Замовнику в наданні послуг (виконанні робіт). Будь-який матеріал, який на думку та оціночне судження Виконавця є непристойним, загрозливим, порочить особу, образи, розпалює міжнаціональні та релігійні ворожнечі і містить заклики до насильства або порушує дані правила, буде заблокований та видалений з сайту karinbutan.com чи каналу Karinbutan в YouTube, з повідомленням або без такого.

У разі повідомлення та відсутності відповіді на лист, відправлений по електронній пошті протягом 24 годин призведе до блокування відеоролика. Отримувач такої скарги повинен надати відповідь шляхом направлення на електронну пошту Виконавця протягом 24 годин.

Терміни та порядок виконання замовлення

Замовлення включає в себе:

- Зйомка, яка виконується середнім і загальним планом, в залежності від виконуваного елемента гімнастки, однією камерою з однієї точки з найбільш вигідного ракурсу - з боку суддівської бригади.

- Подальша обробка включає в себе монтаж вступного та заключного ролика, корекцію кольору, експокорекцію та в разі необхідності нормалізацію звука.

Інтернет-замовлення виконується протягом тижня після SMS-підтвердження про прийом його в обробку.

Після виготовлення відеоролика Замовник отримує SMS-повідомлення з реквізитами для оплати за дане Замовлення. Підтвердженням оплати Замовлення є надходження грошових коштів на рахунок Виконавця та отримане Виконавцем від Замовника SMS-повідомлення наступного змісту:

- Назва турніру, Прізвище та р.н. особи (гімнастки).

Готове Замовлення (відеофайли) будуть доступні для завантаження з сайту, через файлообмінний сервер та будуть зберігатись протягом двох тижнів.

1. Збір особистої інформації

Відповідно до ст. 11 Закону України Про захист персональних даних, підписуючи ці Правила надання послуг Замовник надає згоду Виконавцю на включення його персональних даних до бази персональних даних та на подальшу їх обробку.

Замовник, підписуючи ці Правила надання послуг, посвідчує, що отримав повідомлення про включення його персональних даних до бази персональних даних Виконавця.

2. Надання доступу до інформації

Достатніми підставами вважати, що доступ, використання, збереження або розкриття наданої інформації необхідно для:

дотримання будь-яких чинних законів України, постанов, вимог юридичного процесу або дійсного запиту державних органів; дотримання діючих Правил надання послуг, включаючи розслідування потенційних порушень;

виявлення і запобігання шахрайських дій, а також вирішення проблем безпеки та усунення технічних неполадок;

захисту від безпосередньої загрози заподіяння шкоди власності або безпеки Виконавця, користувачів або громадськості, як це вимагається або дозволяється законами України.

3. Зміна даної політики конфіденційності

Ця політика конфіденційності може час від часу змінюватися. Зміни, що вносяться до політики конфіденційності, будуть публікуватись на даному веб-ресурсі.

Гарантія повернення грошей

Протягом 30-ти днів, з моменту Замовлення гарантується повне повернення коштів.

Умови повернення грошей:

1. Повернення коштів надається в разі, якщо у відеоролику особа (гімнастка) повністю виходить з кадру більш ніж двічі чи якщо тривалість виходу становить більше двох секунд, якщо силует особи (гімнастки) виходить за кадр більше 30% або час такого виходу становить більше двох секунд, якщо у відеороліку відсутній зміст вправи більше п‘яти секунд.

2. Повернення коштів провадиться за вирахуванням комісії платіжних систем.

3. При здійснені платежів карткою платіжних систем VISA та MasterCard, гроші повертаються на карту (рахунок), з якої був здійснений платіж.

4. У випадку, якщо оплата була проведена фізичною особою через касу банка, гроші можуть бути повернені одним із таких способів:

-на карту ПриватБанку;

-через систему PrivatMoney (Приватмані).

-на дебетову карту будь-якого банку України.

У всіх випадках Замовник повинен надати необхідні реквізити для здійснення переказу грошей на свою карту (рахунок).

-іншим способом, який буде зручний для обох сторін.

5. Для повернення грошей юридичним особам або фізичним особам-підприємцям необхідно оформити запит і відправити його на поштову адресу Виконавця, реквізити якого наведені на даному сайті.

6. Повернення коштів здійснюється протягом 10 днів з моменту отримання Виконавцем запиту.